Nenechte si ujít

Město Ibiza

Hlavní město nesoucí název Ibiza či v místním jazyce Eivissa je jedním z vůbec největších lákadel celého ostrova. Davy turistů sem lákají především historické památky, tradiční přímořské hospůdky a v neposlední řadě samozřejmě také zábava, která město pravidelně ovládne s příchodem večera. Zdejší taneční kluby jsou doslova magnetem na návštěvníky, kteří se na své dovolené chtějí především bavit. Město Ibiza nabízí široké spektrum ubytovacích kapacit a centrum města se nachází přibližně 8 kilometrů od letiště.

Sant Antoni de Portmany

Pokud hledáte místo, kde to na Ibize skutečně žije, pak je jako pro vás stvořené město Sant Antoni de Portmany neboli San Antonio. Jedná se o jedno z největších měst na ostrově, které se může pochlubit řadou veleznámých podniků, v čele s kluby Eden a Es Paradis.

Cala Llonga

Malá a klidná zátoka Cala Llonga je jako stvořená pro klidnou relaxaci. Široká písečná pláž je po stranách lemována působivými útesy, které dotvářejí jedinečný ráz tohoto místa. Letovisko Cala Llonga je vhodné zejména pro rodiny s dětmi, pro které je tu téměř nepřeberný počet sportovních a jiných volnočasových aktivit.

Comments are closed.